system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Pl. Kolegiacki 17

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wejście główne

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Urząd Miasta Poznania - Wejście Główne.

Wejście znajduje się w szczytowej ścianie budynku urzędu od Placu Kolegiackiego. Przed wejściem znajdują się trzy stopnie w górę, Dwie pary ciężkich, drewnianych drzwi (znacznik jest umieszczony nad drzwiami po prawej stronie) otwieramy naciskając na klamkę i ciągnąc ku sobie, a zaraz po wejściu niewielki przedsionek i kolejne drzwi szklane, rozsuwane automatycznie, również dwie pary, Po ich przekroczeniu znajdujemy się w holu urzedu. Na środku holu znajduje się filar podtrzymujący sklepienie. Jeśli w holu skręcimy w lewo to przechodząc kilkanaście kroków przez hol trafiamy na Informację oraz Biuro Podawcze, gdzie za ladą zawsze spotkamy pracowników urzędu służących pomocą, informacją oraz przyjmujących wszelkie pisma składane do urzędu.

Gdy po przekroczeniu drzwi wejściowych pójdziemy kilkanaście kroków na wprost mijając po prawej boczne wejście dojdziemy do korytarza prowadzącego do wind oraz dalej do sal sesyjnych. Znajdują się tam również toalety. Wszystkie te miejsca oznaczone są znacznikami ToTuPoint.

Uwaga po wejściu z holu na korytarz po kilku krokach na środku korytarza trafimy na poręcz. Po jej prawej stronie znajduje sie pochylnia dla wózków, a po lewej kilka stopni prowadzących w dół do dalszej nieco obniżonej części korytarza.
Poznaj ogólny plan budynku

Znajdujemy się w zabytkowym XVIII wiecznym budynku dawnego Kolegium Jezuickiego, stąd jego nie tylko piękna ale i czasami zaskakująca przeszkodami architektura. Chcąc dowiedzieć sie nieco więcej o historii tego miejsca należy kliknąć ten link.

W razie kłopotów z orientacją w budynku można zadzwonić na numer punktu informacyjnego.

Więcej informacji o urzędzie po aktywowaniu linku do strony poznan.pl

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020