system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Towarowa 55

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, Plan tyflograficzny IV piętra

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest przy planie tyflograficznym

Data instalacji: 2018

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Plan tyflograficzny IV piętra

Plan znajduje się naprzeciw wind. Windy są otoczone schodami - po lewej stronie w górę, po prawej w dół.

Pomiędzy windami i ścianą, przy której stoi plan jest korytarz. Mając windy za plecami można pójść w lewo, w stronę wejść do Auli C lub w prawo, do rozległego holu i sal o numerach od 4.1 do 4.14.

Na lewo od planu...

W korytarzu po lewej stronie, na prawej ścianie są dwa wejścia do Auli C, przy czym bliższe drzwi znajdują się w odległości ok. 10 metrów a dalsze praktycznie na końcu korytarza. Są to górne wejścia, czyli wchodzi się na poziomie najwyższego rzędu audytorium. Wejście na poziomie najniższego rzędu jest z korytarza na piętrze trzecim.

Po lewej stronie korytarza jest otwarta przestrzeń, przy czym jej pierwszą połowę ogranicza balustrada otaczająca atrium Minąwszy ją można przejść w stronę korytarza równoległego, biegnącego bliżej frontowej ściany budynku. Idąc nim w lewo można dojść do wind i schodów, oraz do wejścia bocznego do sali 4.1. Po prawej stronie w pobliżu wind jest strefa kawiarni i wyjścia na taras. Idąc od strony tych wind, po lewej stronie za strefą kawiarni są pomieszczenia o numerach 4.17 do 4.23 a za nimi po lewej wejście na klatkę schodową i pojedyncza winda.

Na prawo od planu...

Kierując się od planu w prawo wchodzi się do rozległego holu, z którego po prawej stronie jest wejście do sali 4.1 natomiast po lewej do zaczynającego się kilka kroków w lewo korytarza, w którym są pomieszczenia o numerach od 4.2 do 4.7 po prawej i od 4.14 do 4.12 po lewej stronie (przy czym do 4.14 wchodzi się poprzez 4.13). Podobnie jak na innych piętrach, trzy ostatnie po prawej stronie drzwi to kolejno: toaleta męska, toaleta dla osób z niepełnosprawnościami oraz toaleta damska.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się tempem i brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020