system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Strzegomska 6

Miejsce: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Wejście B do budynku

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest nad wejściem B do budynku

Data instalacji: 2019-12-23

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

MOPS Wrocław - wejście B

Do wejścia B prowadzi 7 schodów w górę, ze spocznikiem między pierwszymi trzema półokrągłymi schodami i kolejnymi czterema prostokątnymi oraz spocznikiem po wejściu na schody, przed drzwiami. Schody po obu stronach ograniczają murki z filarami. Schody zwężają się ku wejściu. Na pierwszym spoczniku, przy murku po lewej stronie, stoi ławka. Wzdłuż schodów prowadzi balustrada, oddalona od prawego murku o około półtora metra. Za prawym murkiem, stojąc przodem do schodów, znajduje się podjazd dostosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Drzwi wejściowe B, z zawieszonym nad nimi znacznikiem, otwieramy do siebie. Za nimi, po lewej stronie, znajduje się bankomat Santander, a na wprost drugie drzwi, które również otwieramy do siebie. Po przejściu przez drugie drzwi wchodzimy na korytarz.

Mając wejście B za plecami, idziemy około dwunastometrowym korytarzem prosto. Dochodzimy do ściany z oknem na wprost nas, skręcamy w lewo i po około 10 metrach, po prawej stronie, znajdują się drzwi do pokoju 25. Wzdłuż korytarza, przy ścianach, stoją krzesełka, stoły. Stojąc twarzą do drzwi, na prawo znajduje się znacznik, na lewo wnęka z krzesłami oraz kącik dla dzieci i miejsce dla matki karmiącej, a na ścianie za nami trzy okienka kasowe pomiędzy filarami.

Skręcając korytarzem w lewo od wejścia B, drzwi wejściowe za plecami, mijamy windę i wchodzimy w długi korytarz, podzielony pięcioma drzwiami. Dojdziemy nim do: klatki schodowej, toalety dla osób z niepełnosprawnością z przewijakiem, wejścia A do MOPS oraz pokoju 26.

Najbliższy znacznik, winda, znajduje się blisko wejścia, idąc wzdłuż ściany po lewej stronie.

Szybkie linki:

Dźwięk znacznika


Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020