system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Niepodległości 10

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Budynek A, Sala 417

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Sala 417

Sala 417 znajduje się dokładnie w środku długości korytarza na IV piętrze. Na lewo od niej znajduje się sala ćwiczeniowa 416 i Kancelaria 415. Na końcu, przy szklanej ścianie oddzielającej od klatki schodowej jest toaleta męska.

Na prawo od sali 417 jest duża sala 418 posiadająca dwoje drzwi a za nimi jedno wspólne wejście do pomieszczeń 419 - 421. Na prawym końcu korytarza, przy szklanej ścianie oddzielającej od klatki schodowej jest toaleta damska.

Dokładnie naprzeciw sali 417 jest szeroka wnęka (niewielki hol) z której wchodzi się do sali 407 po lewej i 408 po prawej stronie. Drzwi tych sal są na ścianie równoległej do korytarza.

Na IV piętrze budynku A, w obydwu klatkach schodowych, inaczej, niż na niższych piętrach, przestrzeń schodów oddzielona jest od korytarza szklaną ścianą z drzwiami. Jest ona ustawiona w odległości 3-4 metry od końca schodów. Dopiero po przekroczeniu tych drzwi można skręcić w korytarz łączący klatki schodowe.

W klatce A1, jeszcze przed wspomnianą szklaną ścianą, po prawej stronie znajduje się wejście do pomieszczeń studiów MBA.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020