system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Towarowa 55

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, Plan tyflograficzny II piętra

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest przy planie tyflograficznym

Data instalacji: 2018

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Plan tyflograficzny II piętra

Plan znajduje się naprzeciw wind. Windy są otoczone schodami - po lewej stronie w górę, po prawej w dół.

Pomiędzy windami i ścianą, przy której stoi plan jest korytarz. Mając windy za plecami można pójść w lewo, w stronę wejść do Auli B lub w prawo, do korytarza w którym znajdują się pomieszczenia o numerach od 2.1 do 2.18.

Na lewo od planu...

W korytarzu po lewej stronie, na prawej ścianie są dwa wejścia do Auli B, przy czym bliższe drzwi znajdują się w odległości ok. 10 metrów a dalsze praktycznie na końcu korytarza. Są to górne wejścia, czyli wchodzi się na poziomie najwyższego rzędu audytorium. Wejście na poziomie rzędów najniższych jest z korytarza na piętrze pierwszym.

Po lewej stronie korytarza jest otwarta przestrzeń, przy czym jej pierwszą połowę ogranicza balustrada otaczająca atrium Minąwszy ją można przejść w stronę korytarza równoległego, biegnącego bliżej frontowej ściany budynku. Idąc nim w lewo można dojść do wind i schodów, oraz do korytarza przy sali 2.1. Idąc w prawo można dojść do drugiej kolejnej klatki schodowej i windy. Na tym odcinku, jest sala 2.21.

Na prawo od planu...

Kierując się od planu w prawo, dochodzi się do poprzecznego korytarza, w którym znajdują się pomieszczenia o numerach od 2.1 do 2.18. Pomieszczenie 2.2 jest praktycznie na wprost. Skręcając w prawo, po lewej stronie można odnaleźć dwa oddalone o ok. 8 metrów wejścia do sali 2.1. Kilka kroków przed drugim z nich można skręcić w prawo w korytarz biegnący równolegle do frontowej ściany budynku. W nim od razu po prawej stronie są windy otoczone schodami a kilkanaście metrów dalej, po lewej stronie sala 2.21.

Skręcając w poprzeczny korytarz w lewo, na prawej ścianie znajdują się kolejno drzwi numerowane 2.3. Przez nie wchodzi się do zamkniętego równoległego korytarza, w którym są wejścia do pomieszczeń o numerach od 2.4 do 2.11. Na końcu jest powrót do korytarza głównego, podobnie jak wejście oznaczone numerem 2.3. Dalej są już tylko: toaleta męska, toaleta dla osób z niepełnosprawnościami oraz toaleta damska, za którą korytarz się kończy.

Po lewej stronie znajdują się trzy wejścia do sal 2.17, 2.16 oraz 2.15. Do pomieszczenia 2.18 wchodzi się poprzez 2.17. Za salą 2.15 jest wejście do klatki schodowej. Jest ono niemal dokładnie naprzeciw drzwi toalety dla osób z niepełnosprawnościami.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się tempem i brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020