system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Kasprowicza

Miejsce: Park Polana Karłowicka, Toaleta

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest nad drzwiami toalety

Data instalacji: 2020-08-25

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Toaleta w parku przy Al. Kasprowicza. Park nazywany jest "Polaną Karłowicką". Toaleta znajduje się pomiędzy placem zabaw a bramą do parku. Jest to wejście w pobliżu przystanku autobusowego "Pola". Po wejściu w brame należy kierować się prosto i po kilku krokach skręcić skosem w prawo. Po kilku następnych, tuż za śmietnikiem w prawo odchodzi ścieżka ułożona z plastikowej kratki, przez którą może przerastać trawa. Z tego powodu odejście to może być trudne do zauważenia białą laską lub dla osób słabowidzących. Znacznik zamontowany jest nad drzwiami do toalety. Na prawo od drzwi można odnaleźć opis pismem wypukłym a obok niego przycisk, którym zwalniany jest zamek drzwi o ile toaleta jest wolna. Jeszcze dalej po prawej stronie znajduje się niewielka wnęka, w której jest tzw. poidełko, czyli miejsce do pobrania wody lub opłukania rąk.

We wnętrzu, po prawej stronie jest umywalka z automatycznie włączającym się kranem i na lewo od niego podajnikiem mydła w płynie. W głębi po prawej stronie jest miska ustępowa. Wzdłuż lewej ściany znajduje się półka.

Po obydwu stronach miski ustępowej, na wysokości kolan są przyciski do wzywania pomocy. Aby wyjść z toalety należy dotknąć przycisk umieszczony obok drzwi po ich prawej stronie. Zamek drzwi wejściowych otwiera się automatycznie po 20 minutach. W toalecie woda pobierana jest z miejskich wodociągów.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020