system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Strzegomska 6

Miejsce: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Sekretariat i Dyrekcja (II piętro)

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest przy wejściu do korytarza prowadzącego do Sekretariatu i Dyrekcji (wchodząc na 2 piętro klatką schodową, po lewej stronie).

Data instalacji: 2019-12-23

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Piętro drugie – Sekretariat i Dyrekcja

Wychodząc z windy, skręcamy w lewo i przechodzimy przez dwoje drzwi dzielących korytarz, oddalonych od siebie o około pięć i pół metra. Po przejściu przez drzwi jesteśmy na klatce schodowej, a na wprost nas znajdują się drzwi prowadzące do korytarza, nad którymi umieszczony jest znacznik. Wchodząc schodami, po wejściu na spocznik na drugim piętrze, drzwi prowadzące do korytarza znajdują się na lewej ścianie. Znacznik wisi nad drzwiami. Wykładzina na korytarzach może stanowić wskazówkę dla osób słabowidzących, jej część środkowa jest ciemnoniebieska, a pasy przy ścianach są żółte.

Przechodząc przez drzwi ze znacznikiem, wchodzimy do około czternastometrowego korytarza, który prowadzi nas prosto do drzwi sekretariatu. Po przejściu przez drzwi, za niecałe dwa metry skręcamy za ścianą w lewo i kierujemy się prosto do lady. Lada ma wysokość około 110 centymetrów.

Do schodów i windy wrócimy tym samym korytarzem. Po wyjściu z korytarza, mając drzwi ze znacznikiem za sobą, schody w górę i w dół z balustradą po stronie wewnętrznej, znajdują się po prawej stronie. Na każde piętro/parter prowadzi osiemnaście stopni, z czego po dziewięciu stopniach znajduje się spocznik na półpiętrze, a po kolejnych dziewięciu stopniach jesteśmy na piętrze/parterze.

Chcąc skorzystać z windy, po wyjściu z korytarza oznaczonego znacznikiem, mając drzwi za naszymi plecami, idziemy prosto, przechodzimy przez dwoje drzwi dzielących korytarz, oddalonych od siebie o około pięć i pół metra i dochodzimy do windy po prawej stronie.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020