system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Kraków Piastowska 32

Miejsce: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Wejście

Data instalacji: 2020-12-21

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - wejście

Do drzwi wejściowych prowadzą cztery, dość nieregularne stopnie schodów w dół i ok. 4 metry chodnika.Nad drzwiami jest zadaszenie a wewnątrz niewielki przedsionek. Po lewej stronie następnych drzwi jest przycisk dzwonka, którym trzeba się posłużyć, gdyż są one otwierane przez pracownika Ośrodka.

Za przedsionkiem znajduje się korytarz prowadzący na wprost. Po jego prawej stronie ustawione jest biurko punktu przyjęć. W tym miejscu można uzyskać wszelką informację lub pomoc asystenta. Nieco dalej, również po prawej stronie są drzwi do toalety dla osób z niepełnosprawnościami. Korytarz kończy się następnymi drzwiami, przez które przechodzi się do dalszych miejsc w Ośrodku. Za nimi jest poprzeczny korytarz z pokojami biurowymi a prosto klatka schodowa i wyjście ewakuacyjne.

Bieg schodów na wyższe piętra można odnaleźć na wprost, lekko w prawo. Schody są lewoskrętne, czyli na spoczniku trzeba zawrócić w lewo. Po lewej stronie od schodów jest dojście do wyjścia ewakuacyjnego. Nie posiada ono barier architektonicznych.

Sekretariat i gabinet Dyrektora Ośrodka znajdują się na I piętrze, w korytarzu na wprost schodów, po prawej stronie. Kadry są na piętrze II. Znaczniki pomagają w odnalezieniu tych miejsc.

Dźwięk znacznika


Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Kraków

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020