system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Olsztyn Jagiellońska 91

Miejsce: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Sekretariat

Data instalacji: 2021-06-04

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Sekretariat Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Sekretariat znajduje się w holu, do którego od drzwi wejściowych prowadzi kilkumetrowy korytarz. W holu należy skręcić w lewo i na lewej ścianie w odległości ok. 4 kroków odnaleźć drzwi Sekretariatu.

Wychodząc z Sekretariatu należy skręcić w prawo i po ok. 4 krokach skręcić w prawo w korytarz prowadzący do wyjścia z budynku. W tym korytarzu, po prawej stronie znajdują się drzwi toalet - bliżej holu męskiej, bliżej drzwi wyjściowych damskiej.

Powrót na przystanek komunikacji miejskiej

Aby dostać się na przystanek należy po wyjściu z budynku iść wzdłuż jego ściany mają ją po prawej stronie. Pierwszy narożnik jest w odległości ok. 5 metrów. Za drugim daje się zauważyć łagodne wzniesienie chodnika. Od tego miejsca dobrze jest iść wzdłuż lewej krawędzi chodnika aby nie przeoczyć zakrętu w lewo. Po kolejnych ok. 60 metrach po prawej stronie od chodnika jest latarnia z zamontowanym znacznikiem a 2 metry dalej jest furtka.

Zafurtką należy skręcić w lewo, w drogę wewnętrzną, w stronę ul. Jagiellońskiej. Do przystanku w kierunku miasta trzeba pójść w prawo ok. 20 metrów. Przystanek w kierunku przeciwnym jest po drugiej stronie ulicy. Przejście jest ok. 5 metrów w lewo od miejsca, w którym droga wewnętrzna dochodzi do ul. Jagiellońskiej. Po przejściu ulicy trzeba skręcić w lewo aby po kilkunastu metrach znaleźć się na przystanku.

Dźwięk znacznika


Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Olsztyn

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020