system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Towarowa 55

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, Toalety na I piętrze

Data instalacji: 2021-04-24

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Toalety na I piętrze

Znacznik zamontowany jest na ścianie pomiędzy toaletami: po lewej stronie damską, po prawej męską. Każde z drzwi są w odległości ok. 2 metrów od znacznika. Toalety znajdują się po lewej stronie korytarza prowadzącego od Auli B w stronę frontowej ściany budynku.

Stojąc przodem do znacznika można skierować się w prawo, gdzie po kilku metrach na wprost jest wejście do klatki schodowej, w lewo wejście w korytarz prowadzący wzdłuż frontowej ściany budynku. Skręcając przy wejściu do klatki schodowej w prawo można po lewej stronie odnaleźć windę a tuż za nią kilka stopni w dół do holu będącego strefą relaksu. W nim, po przekątnej jest wejście do Katedry Rachunkowości UEP.

Idąc od znacznika w lewo dochodzi się do korytarza prowadzącego w prawo wzdłuż Auli B. Dochodząc do ściany Auli, jej drzwi znaleźć można nieco na lewo. Nie ma na tym piętrze drugiego wejścia do Auli B. W korytarzu, ok. 30 metrów dalej ustawiony jest pod lewą ścianą plan tyflograficzny a naprzeciw niego są windy i schody. Idąc jeszcze dalej, dochodzi się do korytarza poprzecznego, w którym znajdują się pomieszczenia o numerach od 1.1 do 1.19.

W korytarzu na prawo od toalet (równoległym do frontowej ściany budynku), w odległości ok. 10 metrów po prawej stronie jest pomieszczenie 1.23 - Dział Zarządzania infrastrukturą.

Piętro precyzyjniej opisuje znacznik umieszczony przy planie tyflograficznym.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020