system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Fabryczna 16

Miejsce: Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości Skrzynia, Wejście zachodnie

Data instalacji: 2021-03-10

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości "Skrzynia" - wejście Zachodnie

Wejście znajduje się od strony Hali N7. Drzwi wprowadzają do korytarza, w którym od razu, po lewej stronie jest winda. Korytarz po kilkunastu krokach kończy się drzwiami do przedsionka zlokalizowanego przy wejściu od strony wschodniej. Bliżej, po prawej stronie jest Recepcja.

W przedsionku, na wprost są drzwi, którymi można wyjść na wschodnią stronę budynku, natomiast skręcając na boki można przejść:

  • w lewo, przez drzwi oznakowane znacznikiem do klatki schodowej i dalej do korytarza, w którym znajdują się toalety, Sala Konferencyjna 0.15 i Centrum Informacji 0.14 po lewej stronie oraz pokoje od 0.11 do 0.13 po prawej;
  • w prawo do korytarza i umieszczonych w nim kolejno po lewej stronie strefy relaksu 0.10, pomieszczeń Open Space 0.09 i 0.08 a po prawej - pokoju wyciszenia i aneksu kuchennego.

Toalety znajdują się na początku korytarza, w którym jest wspomniane wyżej Centrum Informacji. Na jego lewej ścianie jest niewielka wnęka, a w niej po lewej stronie drzwi toalety dla osób z niepełnosprawnościami, na wprost drzwi toalety damskiej. Toaleta męska znajduje się tuż za wnęką, na lewej ścianie korytarza.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020