system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Strzegomska 6

Miejsce: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dział Pomocy Instytucjonalnej

Szczegóły: Znacznik znajduje się nad wejściem do korytarza prowadzącego do działu.

Data instalacji: 2019-12-23

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Piętro pierwsze - Dział Pomocy Instytucjonalnej

Wychodząc z windy, skręcamy w lewo i przechodzimy przez dwoje drzwi dzielących korytarz, oddalonych od siebie o około pięć i pół metra. Po przejściu przez drzwi jesteśmy na klatce schodowej, a na wprost nas znajdują się drzwi prowadzące do korytarza, nad którymi umieszczony jest znacznik. Wykładzina na korytarzach może stanowić wskazówkę dla osób słabowidzących. Na pierwszym piętrze w środkowej części jest jaśniejsza, a pasy przy ścianach są ciemniejsze w odcieniu szaroniebieskim. Wchodząc schodami, po wejściu na spocznik na pierwszym piętrze, drzwi prowadzące do korytarza znajdują się na lewej ścianie. Znacznik wisi nad drzwiami.

Po przejściu przez drzwi ze znacznikiem, idąc korytarzem, po prawej i po lewej stronie będziemy mijać pokoje działu pomocy instytucjonalnej. Po prawej stronie będą to pokoje: 119/120 – pierwsze drzwi, 118 – drugie drzwi, w tym pokoju mieści się między innymi biuro zastępcy kierownika działu, 117 – trzecie drzwi, 116 – czwarte drzwi, 115 – piąte drzwi, 114 – szóste drzwi. Po lewej stronie będzie to pokój 104 – trzecie drzwi, w którym mieści się biuro kierownika działu. Za pokojem 114, szóste drzwi po prawej stronie, oraz za pokojem 106, piąte drzwi po lewej stronie, znajdują się drzwi dzielące korytarz. Za drzwiami, po lewej stronie, znajduje się klatka schodowa ze schodami w górę i w dół oraz z balustradą po stronie wewnętrznej. Z tej klatki schodowej nie dostaniemy się do biur na drugim piętrze, możemy wejść nią na wyższe piętra, znacznik na trzecim piętrze umieszczony jest przy klatce schodowej po drugiej stronie korytarza oraz zejść na parter w pobliże wejścia A do budynku. Na każde piętro/parter prowadzi osiemnaście stopni, z czego po dziewięciu stopniach znajduje się spocznik na półpiętrze, a po kolejnych dziewięciu stopniach jesteśmy na piętrze/parterze. Po zejściu po schodach skręcamy w lewo i wzdłuż ściany, mijając filar stojący po prawej stronie, idziemy do drzwi wejściowych znajdujących się zaraz po lewej stronie.

Chcąc dojść na pierwszym piętrze z powrotem do windy bądź klatki schodowej bliżej wejścia B, musimy wrócić korytarzem, aż do drzwi oznaczonych znacznikiem. Po wyjściu na klatkę schodową, do windy idziemy dalej prosto, przechodząc przez dwoje drzwi dzielących korytarz, oddalonych od siebie o około pięć i pół metra. Drzwi windy mamy po prawej stronie. Chcąc skorzystać z klatki schodowej, mając drzwi korytarza oznaczone znacznikiem za naszymi plecami, schody w górę i w dół z balustradą po stronie wewnętrznej, znajdują się po prawej stronie. Na każde piętro/parter prowadzi osiemnaście stopni, z czego po dziewięciu stopniach znajduje się spocznik na półpiętrze, a po kolejnych dziewięciu stopniach jesteśmy na piętrze/parterze.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020