system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Towarowa 55

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, Aula A parter

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Aula A, wejście z parteru

Wejście do Auli zlokalizowane jest na ścianie holu głównego, naprzeciw szatni i ściany frontowej budynku. Od drzwi wejściowych należy kierować się prosto do końca, czyli do wyjścia na patio i skręcić w lewo, aby po kilkunastu krokach po prawej stronie odnaleźć drzwi Auli. Skracając sobie drogę, czyli idąc skosem przez hol należy zachować ostrożność, gdyż w holu znajdują się filary. Do Auli wchodzi się w górnej części audytorium, po prawej stronie najwyżej położonych rzędów. Idąc do przodu schodzi się na poziom podestu i katedry mając po lewej stronie coraz niższe rzędy. Z Auli można wydostać się na poziom -1 kierując się poniżej najniższego rzędu ławek w lewo aż do korytarza wyjściowego.

Jeśli przed wyjściem na patio skręci się w prawo, to po kilku krokach po prawej stronie można będzie odnaleźć windy oraz otaczające je schody. Bieg w górę rozpoczyna się po lewej stronie od wind. Minąwszy windy dochodzi się do poprzecznego korytarza, w którym znajdują się pomieszczenia o numerach od 0.4 do 0.12. Skręcając w ten korytarz w lewo, na jego końcu można odnaleźć toalety - ostatnie drzwi od toalety damskiej, przed nimi toalety dla osób z niepełnosprawnościami i męskiej.

Aula ma jeszcze jedno wejście na poziomie parteru - odległe o kilkanaście kroków na tej samej ścianie. Do Auli można dostać się również z poziomu -1. Trzeba o tym pamiętać aby wychodząc z auli wybrać odpowiednie wyjście do holu głównego na parterze korzystając ze schodów w górę.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się tempem i brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020