system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Pl. Kolegiacki 17

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wejście boczne

Szczegóły: Znacznik zamontowany jest nad drzwiami bocznego wejścia do Urzędu

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Urząd Miasta Poznania - Wejście boczne.
Uwaga! Szklane drzwi otwierają sie automatycznie.

Wejście znajduje się po lewej stronie wjazdu na dziedziniec urzędu. Idąc ulicą Gołebią od Wrocławskiej dochodzimy do miejsca, gdzie ta uliczka rozszerza się w przestrzeń Placu Kolegiackiego. Wjazd na dziedziniec urzędu jest po prawej stronie. Przechodzimy przez kutą żelazną furtkę, lub środkiem wjazdu zamykanego bariernką i natychmiast skręcamy w lewo. Znacznik znajduje się nad wejściem. Szklane drzwi, do których dochodzimy pokonując dwa stopnie w górę, otwierają się automatycznie. Po ich przekroczeniu znajdujemy się w holu urzedu. Przechodząc kilkanaście kroków przez hol na wprost drzwi trafiamy na Informację oraz Biuro Podawcze, gdzie za ladą zawsze spotkamy pracowników urzędu służących pomocą, informacją oraz przyjmujących wszelkie pisma składane do urzędu.

Gdy po przekroczeniu drzwi wejściowych skręcimy w prawo dojdziemy do korytarza prowadzącego do wind oraz dalej do sal sesyjnych. Znajdują się tam również toalety. Wszystkie te miejsca oznaczone są znacznikami ToTuPoint.

Uwaga po wejściu z holu na korytarz po kilku krokach na środku korytarza trafimy na poręcz. Po jej prawej stronie znajduje sie pochylnia dla wózków, a po lewej kilka stopni prowadzących w dół do dalszej nieco obniżonej części korytarza. Znajdujemy się w zabytkowym XVIII wiecznym budynku dawnego Kolegium Jezuickiego, stąd jego nie tylko piękna ale i czasami zaskakująca przeszkodami architektura. Chcąc dowiedzieć sie nieco więcej o historii tego miejsca należy kliknąć ten link.

W razie kłopotów z orientacją w budynku można zadzwonić na numer punktu informacyjnego.

Więcej informacji o urzędzie po aktywowaniu linku do strony poznan.pl

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020