system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Tomaszów Mazowiecki Konstytucji 3 Maja 65/67

Miejsce: Uniwersytet Łódzki, Filia w Tomaszowie Mazowieckim, Wejście przez furtkę

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Filia Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim

Znacznik zamontowany jest na kolumnie podtrzymującej zadaszenie przed drzwiami wejściowymi. Znajduje się ona ok. 2 metry za furtką wejściową na teren Uczelni. Po przejściu przez furtkę należy skierować się skosem w prawo i dojść do ściany. Wzdłuż niej prowadzi podjazd dla wózków, który doprowadza do drzwi wejściowych.

Za drzwiami jest przedsionek, w którym po prawej stronie jest dyżurka i drzwi do biblioteki. Przechodząc przez przedsionek na wprost, wchodzi się do korytarza prowadzącego prosto do holu głównego. W tym miejscu odchodzi też w lewo drugi korytarz, w którym jest Dziekanat. Przed przejściem do głównego holu, po lewej stronie jest szatnia.

Hol góówny jest dość znacznych rozmiarów. W jego środkowej części jest strefa relaksu. Na lewej ścianie są wejścia do dwóch auli - w kolejności do pierwszej i drugiej. Lewa ściana przechodzi w korytaż z pokojami gościnnymi. Na ścianie naprzeciw wejścia do holu jest aula numer 3. Po prawej stronie holu, blisko dalszego narożnika jest wejście do łącznika prowadzącego do drugiego budynku. Również na prawej ścianie, lecz w połowie jej długości jest wejście w korytarzyk, w którym są toalety.

W korytarzyku po prawej stronie jest toaleta dla osób z niepełnosprawnościami a za nią toaleta męska. Na lewej ścianie jest toaleta damska. Korytarzyk ten kończy się przejściem w drugi, łączący bibliotekę z łącznikiem pomiędzy budynkami.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Tomaszów Mazowiecki

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020