system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Towarowa 55

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, Wejście

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, ul. Towarowa 55 - wejście

Obrotowe drzwi wejściowe znajdują się w podcieniach, do których wchodzi się po kilku schodach. Bezpośrednio przed drzwiami jest ok. 2,5 metrowy podest. Drzwi wprowadzają do głównego holu.

Aby dojść do szatni, trzeba po wejściu skręcić w lewo. Lada długa na ok. 10 metrów jest po lewej stronie, równolegle do frontowej ściany budynku.

Kierując się od drzwi prosto można dojść do wyjścia na patio mijając po prawej stronie portiernię. Znacznie bliżej, po prawej stronie, na godzinie drugiej od wejścia do holu jest plan tyflograficzny, którego odnalezienie ułatwia znacznik TOTUPOINT.

Aby dojść do auli A należy przed wyjściem na patio skręcić w lewo i szukać na prawej ścianie drzwi wejściowych. Są one oznaczone znacznikiem TOTUPOINT. Skręcając przed wyjściem na patio w prawo, można dojść do oznakowanych wind (po prawej stronie) lub mijając je do poprzecznego opisanego dalej korytarza. Skręcając w ten korytarz w lewo, na jego końcu po prawej stronie można odnaleźć toalety.

Kierując się od progu w prawo, mija się po lewej stronie oznaczony plan tyflograficzny, tuż za nim schody na wyższe piętra, za nimi dwie windy (przyciski przywoławcze są po lewej i po prawej stronie od wejść) oraz schody w dół na parking. Idąc jeszcze dalej wchodzi się do korytarza prowadzącego w lewo, którym znajdują się sale o numerach od 0.2 do 0.6 po prawej stronie, oraz 011 i 010 po lewej. Przedostatnie drzwi po prawej stronie są drzwiami toalety dla osób z niepełnosprawnościami. Na lewo od nich jest toaleta damska, na prawo - męska. Dokładnie naprzeciw toalety dla osób z niepełnosprawnościami, a jednocześnie za salą 0.10 jest wejście do drugiej klatki schodowej.

Plan tyflograficzny pozwala dokładniej zapoznać się z przestrzenią parteru. Na pozostałych piętrach są również takie plany. Znajdują się one naprzeciw wind - tych samych, które na parterze oznakowane są znacznikami TOTUPOINT.

Dźwięk znacznika


Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020