system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Niepodległości 10

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Budynek A, Wejście A2

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Budynek A, wejście A2

Wejście wprowadza do klatki schodowej A2. Jest to klatka, przy której znajduje się winda. Aby skorzystać z windy trzeba bezpośrednio za drzwiami skręcić w lewo i szukać na końcu po prawej stronie drzwi windy. Wcześniej po tej samej stronie znajdują się schody sprowadzające na poziom -1. Nieco po prawej stronie przedsionka są następne drzwi, przez które wchodzi się na schody w górę. Uwaga - schody te zaczynają się bezpośrednio za drzwiami.

Po wejściu na parter (jeden bieg schodów) dochodzi się do poprzecznego korytarza, którym w prawo można dojść do holu głównego i klatki schodowej A1. W środkowej jego części, na prawej ścianie są toalety: męska oraz oznaczona damska. Za nimi jest wnęka szatni. Znajdujący się naprzeciw szatni hol jest niżej, więc na całej długości holu pomiędzy nim a korytarzem są trzy stopnie w dół.

Na półpiętrze pomiędzy parterem a pierwszym piętrem jest wejście do Sali S111. Po wejściu lub wjechaniu windą na piętro pierwsze można skręcić w korytarz w prawo, lub w lewo. W lewo wchodzi się do dość obszernego holu, w którym znajduje się oznakowane Biuro do Spraw Studentów z Niepełnosprawnościami (pierwsze drzwi po lewej stronie) oraz kilka pomieszczeń Biur Obsługi Studentów.

Na drugim piętrze jest Aula Główna Uniwersytetu. Po wejściu na ten poziom należy przejść przez drzwi znajdującej się po prawej stronie szklanej ściany oddzielającej klatkę schodową od foyer przy Auli. Same drzwi Auli są oznaczone znacznikiem TOTUPOINT.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020