system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Libelta 16/20

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Piętro I

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Piętro I. Po wyjściu z windy znajdziecie się Państwo w holu, z którego wychodzą dwa korytarze - jeden w lewo i drugi na wprost. Pierwsze drzwi po prawej stronie w korytarzu na wprost są wejściem do Sali Obsługi Urzędu Stanu Cywilnego (pokój 140).. Aby wejść do pokoju trzeba przyłożyć bilet z kodem kreskowym do czytnika znajdującego się po lewej stronie drzwi. Na wprost tej sali, czyli po lewej stronie korytarza jest poczekalnia z kącikiem dla dzieci.

Dalej w korytarzu po lewej stronie są pokoje o numerach rosnących od 122 do 129. Pokoje pokoje od 126 do 129 zajmuje Wydział Finansowy. Dalej po lewej stronie korytarza jest klatka schodowa, pomieszczenie socjalne, toaleta damska i toaleta męska. Prawą stronę korytarza zajmują pokoje o numeracji malejącej od 140 do 130. Są to pokoje USC.

W lewym korytarzu po lewej stronie są pokoje o numerach rosnących od 101 do 108A, za którymi jest pomieszczenie nieoznaczone, toaleta damska, klatka schodowa i toaleta męska. Po prawej stronie tego korytarza są pokoje o numerach malejących od 119 do 111. Wydział Finansowy zajmuje pokoje od 101 do 103 i od 11 do 119. Wydział Wspierania Jednostek Pomocniczych miasta zajmuje pokoje od 104 do 108A (Sekretariat).

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się tempem i brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020