system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Niepodległości 12

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, budynek B, Parlament Studencki

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Parlament Studencki

Parlament znajduje się w budynku B, a wchodzi się do niego wejściem B2. Nad nim umieszczony jest znacznik TOTUPOINT. Idąc od tego miejsca w lewo wzdłuż budynku dochodzi się do wejścia B4, czyli wejścia bez barier, poprzez które można dostać się do windy i za jej pomocą na wyższe piętra budynku B.

Obydwa wejścia są w północnej części dziedzińca, do której można dostać się np. od portierni przy ul. Niepodległości. Minąwszy portiernię należy za rogiem budynku B skręcić w lewo. Idąc dalej prosto dochodzi się do miejsca, w którym jest zejście po kilku stopniach w dół. Po lewej stronie od schodów, oddzielony poręczą jest zjazd dla wózków. Wejście do Parlamentu jest niemal dokładnie na wprost schodów. Do wejścia B4 trzeba skręcić w lewo i iść dalej prosto aż do drzwi wejściowych.

Po przekroczeniu drzwi Parlamentu wchodzi się w długi korytarz, na którego końcu jest niewielki hol. Sala Parlamentu ma swoje drzwi na wprost korytarza. W połowie korytarza w lewo odchodzi bardzo wąski boczny korytarzyk w którym po prawej stronie znajdują się kolejno: toaleta damska i toaleta męska.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020