system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Wrocław Pl. Nowy Targ 1,8

Miejsce: Urząd Miejski Wrocławia,

Data instalacji: 2021-07-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Urząd Miejski Wrocławia, Pl. Nowy Targ 1-8, wejście boczne

Wejście zlokalizowane jest w południowej części budynku, od trony ul. Krowiej. Za drzwiami, na wprost jest winda. Na prawo od niej schody prowadzące na poziom parteru. W tym miejscu, po prawej stronie są drzwi do punktu obsługi Wydziału Lokalowego. W nim, po lewej stronie znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami.

Idąc ze schodów lekko w skos w lewo dochodzi się do drzwi wprowadzających do korytarza z pokojami biurowymi. Biura są tylko po prawej stronie, przy czym w pierwszych drzwiach jest toaleta damska a w drugich męska. Po kilkudziesieciu krokach korytarz zakręca w prawo w kierunku holu wejściowego i zabytkowej windy w centralnej części gmachu. Winda jest po prawej stronie natomiast naprzeciw niej jest przejście do holu wejściowego i drzwi głównego wejścia. W połowie odcinka łączącego zakręt korytarza z holem można skręcić w lewo do punktu informacji ogólnej.

Mijając hol w centralnej części budynku wchodzi się do części, w której po prawej stronie załatwiane są sprawy mieszkańców związane z działalnością gospodarczą, rejestracją pojazdów oraz sprawy meldunkowe.

Punkty obsługi mieszkańców są po prawej stronie a ich numeracja rośnie od 1 do 24. Stanowisko 1 posiada obniżony blat. Stanowiska o numerach od 5 znajdują się za zakrętem korytarza w prawo. Za stanowiskiem numer 17 na prawej ścianie znajdują się kolejno: pokój dla dziecka z opiekunem, toaleta damska i męska. Za nimi korytarz nieco się rozszerza i mieści w sobie stanowiska o numerach od 18 do 24.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Wrocław

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020