system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Niepodległości 12

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, budynek B, Sale 314 - 316

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Sale 314 - 316

Znacznik zamontowany jest nad wejściem do holu, w którym na lewej ścianie jest sala wykładowa 314 a za nią sala ćwiczeniowa 315. Na końcu holu po lewej stronie jest wejście w korytarz w lewo, w którym pierwsze drzwi po prawej stronie są drzwiami sali ćwiczeniowej 316.

Na prawej ścianie holu jest jeszcze pomieszczenie 317a - Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W głębi holu, bliżej prawego narożnika można odnaleźć schody na dół, prowadzące w pobliże sali 210. Jest ona oznakowana znacznikiem TOTUPOINT.

Aby z tego miejsca powrócić do windy, trzeba stanąć tyłem do znacznika i trzymając sie prawej ściany wejść w korytarz, w którym po drodzę będą dwa zakręty - w prawo i w lewo. Dalej korytarz zakręca nieznacznie w lewo i w tym momencie należy pilnując się lewej ściany odnaleźć hol windowy. W nim po przekątnej w lewo jest winda.

Stojąc przodem do znacznika można pójść w prawo. Bezpieczniej jest trzymać się prawej ściany ze względu na konstrukcję dachu. Po prawej stronie są pokoje Katedr: 319 - 323. Za nimi jest klatka schodowa, którą można zejść do Działu Spraw Studenckich na drugim piętrze.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020