system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Racibórz Słowackiego 55

Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Wejście główne

Data instalacji: 2021-06-18

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Państwowa Wyższa Szkkoła Zawodowa w Raciborzu - wejście główne

Wejście główne znajduje się w pewnym oddaleniu od ulicy. Przed drzwiami jest kilka stopni w górę, po ich lewej stronie jest podnośnik dla wózków. Przez drzwi wchodzi się do łącznika łączącego budynek A znajdujący się po lewej stronie z budynkiem B - po prawej. Dokładnie na wprost jest Punkt Rekrutacyjny.

Kierując się łącznikiem w lewo mija się po prawej stronie okienko Punktu Informacyjnego a za nim, po wejściu z łącznika w korytarz, po lewej stronie Rektorat i Biuro Prorektora d/s Studenckich. Kilka kroków dalej korytarz skręca w prawo, w stronę biblioteki, klatki schodowej, windy i toalet Zarówno windą jak i schodami można zjechać niżej na poziom dziedzińca lub jeszcze niżej - na poziom stołówki. Można też dostać się tak na wyższe piętra. Jedyną drogą bez barier do pomieszczeń na parterze w końcowej częsci budynku A jest przejście przez Bibliotekę.

Skręcając od drzwi w prawo, wchodzi się do budynku B. w odległości kilkunastu kroków od wejścia, po lewej stronie znajduje się oznakowane Biuro d/s Studentów z Niepełnosprawnościami. Idąc korytarzem dalej mija się po prawej stronie Kwesturę a po lewej klatkę schodową oraz wyjście na dziedziniec.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Racibórz

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020