system nawigacyjno-informacyjny TOTUPOINT®

tworzymy bezpieczną i dostępną, jednym słowem - przyjazną przestrzeń.

Szczegóły opisu miejsca

Lokalizacja znacznika

Adres: Poznań Powstańców Wielkopolskich 16

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Collegium Altum, Wejście

Data instalacji: 2021-04-27

Komunikat wyświetlany przez aplikację na urządzeniu mobilnym Użytkowników

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - budynek Altum, wejście

Wejście znajduje się w dość dużym oddaleniu od ul. Niepodległości oraz od ul. Powstańców Wielkopolskich. Dochodzi się do niego po wydłużonych schodach. Znacznik zamontowany jest kilka kroków przed automatycznie otwieranymi drzwiami.Na lewo od drzwi wejściowych są drzwi wyjściowe z budynku.

Po przekroczeniu drzwi wchodzi się do dość obszernego holu, w którym po prawej stronie jest szatnia, a po lewej portiernia. Portiernia jest na środku holu co oznacza, że po jej drugiej stronie jest również przejście. Prowadzi ono do drzwi wyjściowych. Na lewej ścianie znajduje się wejście do klatki schodowej prowadzącej do czytelni na drugim i wypożyczalni na trzecim piętrze.

Idąc od drzwi do przodu dochodzi się do przejścia do mniejszego holu w którym znajdują się cztery windy. Do czytelni oraz wypożyczalni można dostać się inną windą, która jest zlokalizowana w głębi holu po jego lewej stronie. Przed holem windowym należy skręcić w lewo i iść prosto aż do windy wiozącej do biblioteki.

W holu znaczniki TOTUPOINT pozwalają odnaleźć: wejście do holu windowego, windę do biblioteki i czytelni oraz drzwi klatki schodowej.

Dźwięk znacznika

Sygnał znacznika może różnić się brzmieniem

Uwagi

Producent nie odpowiada za treść powyżej przedstawionych informacji dotyczących znacznika.

Inne miejsca w mieście Poznań

Powrót do listy wszystkich miejsc

odwiedź nas na Facebook

© Copyright PIRS 2016-2020